wtorek, 13 stycznia 2015

Fotorelacja z pobytu w Zakopanem


Witajcie Kochane! 
Tak jak obiecałam w ostatnim poście, dzisiaj przychodzę do Was z fotorelacją z Zakopanego :)

Nasz pobyt zaczęliśmy 27 grudnia 2014 roku, a do domu wróciliśmy 2 stycznia 2015 roku. 
Cały pobyt minął bardzo szybko ale jestem bardzo z niego zadowolona. Jeśli chcecie wiedzieć co jest tego powodem, zapraszam do ostatniego postu link tutaj 

A teraz przechodzę do pokazania zdjęć 


W pierwszy dzień odwiedziliśmy Harendę i Krupówki. Pogoda nam dopisała. Było nawet ciepło, świeciło słoneczko. Pogoda wręcz idealna do zwiedzania.W drugi dzień postanowiliśmy zwiedzić Wielką Krokiew. Pogoda niestety już się pogorszyła. Zaczął sypać śnieg, zrobiło się zimno, ale nie zniechęciło nas to do zwiedzania.  Na Wielką Krokiew wyjechaliśmy kolejką krzesełkową. W dół również zjechaliśmy kolejką. W drodze powrotnej spotkaliśmy przesympatycznych miśków na Krupówkach.

W kolejny dzień postawiliśmy na Dom do Góry Nogami i Muzeum Aut Wyścigowych

Wybraliśmy się drugi raz na Wielką Krokiew, ponieważ dowiedzieliśmy się, że skoczkowie mają trening. 
Jak się okazało opłacało się tam wybrać, ponieważ spotkaliśmy Macieja Kota, z którym udało się nam zrobić pamiątkowe zdjęcia 

W Sylwestra pogoda znów nam dopisała więc Mój M postanowił, że wybierzemy się na Gubałówkę, bo będzie ładnie widać góry i panoramę na Zakopane. Widoki były na prawdę świetne i z pewnością nie zapomnę tego dnia. Również z innego powodu, niż tylko ładna pogoda. Jednak jak się później okazało, Mój miał całkiem inne zamiary planując wyjazd na Gubałówkę. A mianowicie w ten dzień zostałam narzeczoną :) 
Na koniec miałabym do Was pytanie. Czy interesują Was posty o tematyce weselnej? Aktualnie jestem na bieżąco w tym temacie więc mogłabym się z Wami na bieżąco dzielić spostrzeżeniami oraz prosić Was o rady. Jeśli będziecie zainteresowane, będzie mi bardzo miło je tworzyć dla Was :) 
A powiedzcie mi również jak spędziłyście Sylwestra? 

Zapraszam Was też na mojego Instagrama

http://instagram.com/aggie_blondie  

Do następnego,