piątek, 11 października 2013

6 trików na łamiące się paznokcie 

Hej Kochane!

 
 
 
Problem z rozdwajającymi się, pękającymi i łamliwych paznokciami dotyczy wielu kobiet. Dlatego dzisiaj chciałabym Wam przedstawić kilka rad aby temu zapobiegać.
 
Jeśli te problemy dotyczą również Ciebie, zapraszam do dalszej części posta.
 
 
1. Piłuj zawsze w jednym kierunku.
 
Jest to jeden z najstarszych ale i skutecznych trików. Początkowo może być to niwygodne, ale z czasem mozna się szybko przyzwyczaic do tej metody. Opanowana technika piłowania paznokci w jednym kierunku z pewnością zapobiegnie rozdwajaniu sie paznokcia.
 
 

 
 

 
2. Bądź bardzo ostrożna, gdy paznokcie są mokre.
 
Każda z nas wie, że długi pobyt paznokci w wodzie sprawia, że paznokciw wyginaja się pod wpływem nacisku. A to może spowodować łamanie się ich. Aby zatem tego uniknąć, należy wybierać przez około godzinę mniej wysiłkowe zajęcia, dzięki czemu paznokcie będą mieć czas na swobodne wysuszenie.


 
3. Regularnie stosuj odżywkę.
 
Preparaty dostępne w aptekach i drogeriach wzmacniają i chronią paznokcie. Do wyboru mamy wiele odżywek. Możemy wybrać takie, które stosuje się samodzielnie lub takie, na które można nałożyć jakiś kolorowy lakier. Taka kuracja odżywką trwa w zależności od odżywki. Ja uzywam Eveline Paznokcie Twarde i lśniące jak diament.
 
 

 
4. Używaj wysokiej jakości nożyczek i obcinarek.

 
Pamiętaj, aby narzędzia do regulowania długości paznokci miały ostre końcówki. Tępe krawędzie rozwarstwiają paznokcie. A tego chcemy uniknąć!
 

 

 
5. Używaj kremu do rąk.

 
Regularna aplikacja balsamu nie tylko odżywi i wzmocni skórę dłoni, ale również dostarczy dawkę witamin dla paznokci.
Ale pamiętaj, że efekt będzie widoczny tlko i wyłącznie przy regularnym stosowaniu kremu.
 

 

 
6. Używaj łagodnych zmywaczy do paznokci.

 
Pewnie niektóre z Was wiedzą, że im mocniejszy zmywacz tym szybciej i lepiej zmyjemy lakier. Jednak w tym temacie zalecana jest ostrożność. Lepiej poświęcić więcej czasu na zmywanie niechcianego lakieru aby potem uniknąć zmatowienia płytek paznokcia.
 

 
 
To tyle moich trików. Mam nadzieję, że Wam pomogłam w jakiś sposób.
A Wy jakie macie sposoby? Podzielcie się swoimi. Chętnie poczytam.
 
Do następnego,
Aga:*
Ps. Chciałabym polecić Ci nowy serwis TestMeToo.
Dzięki rejestracji będziesz dostawać za darmo produkty do
testowania.
Podobno każdy test to kilkuset testerów.
Pozdrawiam.

<a href="https://testmetoo.com/dolacz-do-nas/?token=a0801707229205109b38ea5044ab2156"><img style='border-radius: 5px; border: 0; outline: 0;' alt="https://testmetoo.com/dolacz-do-nas/?token=a0801707229205109b38ea5044ab2156" src="https://testmetoo.com/wp-content/themes/testmetoo/images/banner1.png">