sobota, 12 października 2013

Moje ulubione kanały na You Tube cz.1

 
 

Hej Kochane!

 

Dzisiaj chciałabym Wam przedstawić kanały dziewczyn na YT, które oglądam od dłuższego czasu.
Post ten podzielę na dwie lub trzy części, ponieważ kanały, które chciałabym Wam przedstawić jest bardzo dużo.
 
Na całą społeczność urodową YT trafiłam całkiem przypadkowo jeszcze w czasach gimnazjum.
Szukałam inspiracji, jak mogłabym się uczesać na uroczystość rodzinną. I tak trafiłam na kanał Karoliny z kanału Stylizacje.
Obejrzałam wszytkie jej filmiki a potem szukałam innych dziewczyn. Na obecną chwilę jest ich dość sporo. Pewnie ich znacie, ale pokrótce opowiem Wam trochę o ich kanałach i moich wrażeniach na temat samych Vlogerek.

Dziewczyny, o których wspomniałam tu oraz wspomnę w następnym poście wyraziły zgodę na udostępnienie ich danych.
 
 

 
  
 
PannaJoanna prowadzi tylko kanał na YT. Jej filmiki są bardzo fajne. Niektóre bardzo motywujące do ćwiczeń i diety. To dzięki jej filmom z serii "Chudnij z PannaJoanną zaczęłam ćwiczyć i lepiej się odżywiać. Poza tym w jej produkcjach znajdziemy wszystko, co kobiety lubią czyli kosmetyki, moda, uroda oraz zakupy. Asi nie znam osobiście ale po obejrzeniu jej 355filmów stwierdzam, że jest bardzo sympatyczną, młoda kobietą pełną energii i chęci do życia oraz do tego, co robi na YT.
Linki:
Kanał YT: YT PannaJoanna
Facebook: FB PannaJoanna
 
 
Aga i Dominik z kanału Aggie81irl to jedna
z ulubionych par kręcących filmiki. Wszystkie 148 filmów obejrzałam w ponad miesiąc z zainteresowaniem. Ich produkcje to przede wszystkim vlogi, stroje dnia, ulubieńcy miesięczni, projekty denko, haule zakupowe. Czasem Aga wrzuca również przepisy na różne pyszne dania. Myślę, że ich kanał polubią zarówno kobiety jak i mężczyźni, co spowodowane jest różnorodną tematyką filmów.
Oboje mają świetne poczucie humoru, dystans do siebie, są przyjaźni i mili dla innych. Wszystko to można zauważyć na filmach.
Linki:
Kanał YT: YT Aggie81irl
Facebook: FB Aggie81irl

 
Kolejną Youtubowiczką, którą chętnie oglądam jest Kasia Katosu. Jej kanał YT istnieje już około 3lata. Przez ten czas Kasia bardzo się zmieniła na plus, oczywiście. Jest profesjonalistką. Napisała swoją autorską książkę pt. "Makijaż z Katosu", którą możecię kupić TU .  W swoich 232 filmikach udziela porad w dziedzinie makijażu, pielęgnacji. Wykonuje również świetne dania, które każdy może wykonać w swoim domu. Jednak najwięcej filmików to tutoriale makijażowe, które są niesamowite.
Linki:
Kanał YT: KatOsu
Facebook: FB KatOsu
 
 
 
 Następną vlogerką, którą oglądam jest Alicja z kanału Alicja Czarodziejka. Swój kanał YT prowadzi od ponad roku. Z początku wydawała mi się taka zarozumiała itp. Jednak już po kilku filmach zmieniłam zdanie. Teraz uważam ją za bardzo sympatyczną osobę, która robi to, co lubi, kocha. Jest bardzo naturalna i nie uważa się za jakąś gwiazdę jak niektóre. Jej produkcje to w większości TAGi, stroje dnia, haule zakupowe, recenzje, produkty denko. Czyli to, co dla każdej kobiety w życiu ważne.
Linki:
Facebook: Alicja Facebook
 
 

 
 Tak jak wspomniałam, od niej wszystko się zaczęło. Karolina prowadzi dwa kanały na YT oraz bloga. Na jednym kanale znajdziecie propozycje fryzur na wszystkie okazje. Można też znależć porady fryzjera Daniela oraz wszystko co związane z włosami. Karolina tworzy wspaniałe fryzury na swoich długich gęstych włosach.  Do swoich video zaprasza również gości. Pokazuje jak poradzić sobie z każdym rodzajem włosów. Krótkie? Długie? Cienkie? Gęste? Dla niej nie ma rzeczy niemożliwych.
Rok po utworzeniu kanału włosowego Karolina postanowiła założyć drugi o tematyce kosmetycznej, lifestylowej. W jej filmach możemy znaleźć odpowiedzi na wszystkie możliwe TAGi, vlogi, haule, recenzje kosmetyków, ulubieńcy miesięczni i roczni. Karolina wpadła również na serie filmów, które cyklicznie się ukazują. Są nimi np "Facet w kuchni" gdzie razem z Jackiem gotują pyszne dania. Seria "Dekorujemy.." to pomysły na urządzenie i dekoracje mieszkania, które kręci wraz z dekoratorką Marzeną. Kolejną super seria filmów są "Testy na żywo" różnych kosmetyków.
Jako uzupełnienie kanałów YT, Karolina prowadzi również bloga.
Linki:
kanał z fryzurami: stylizacje
kanał kosmetyczny: stylizacje2
blog: stylizacje.tv 
 
 
 
Następną dziewczyną, którą darzę sympatią jest Olga z kanału TheOleskaaa. Oleśka prowadzi kanał na YT oraz bloga. Pierwszy swój film udostępniła w 2009 roku czyli bardzo dawano. Od tamtej pory regularnie dodaje nowe, coraz lepsze i profesjonalniejsze produkcje. Jak można się dowiedzieć Olga początkowo zajmowała się paznokciami jednak z czasem na YT zaczęła interesować się również kosmetyką. Tematyką jej kanału są wspomniane już paznokcie, moda, makijaż, kosmetyki, książki. Dzieli się z widzami swoim zdaniem na temat danych kosmetyków, książek. Jest miłośniczką świec jak można dowiedzieć się z filmów. Olga kręci również vlogi, tutoriale paznokciowe (nie tak dawno nakręciła serię filmów "Tydzień manicure'u"). Olga jest bardzo sympatyczną dziewczyną, którą nie da się nie lubić :)
                                                                          Linki:
                                                                           Kanał YT: TheOleskaaa YT
                                                               Blog: Theoleskaaa.pl
                                                                         Facebook: FB Theoleskaaa
 
 

 
 
 Właścicielka jednego z pierwszych kanałów jest Weronika znana jako Szusz1313. Weronika prowadzi kanał dotyczący życia codziennego, kosmetyków, mody, podróży oraz stylu życia. Początkowe filmy Szusz to tutoriale makijażowe, triki dotyczące jak powinnyśmy się malować.
Potem dochodziły również zakupy kosmetyczne, porady kosmetyczne oraz ubraniowe. Obecnie do tego dochodzą vlogi ze zwykłych dni oraz eventów a także z wakacji, stroje dnia, ulubieńcy, projekty denko i inne serie filmików, które regularnie nagrywa. Weronika również założyła kanał gastronomiczny, w którym udostępnia przepisy. Weronika ma również Kicie (kotek) oraz Suszi (piesek), które często pokazuje w filmikach.
Linki:
Kanał YT 1: szusz1313 
                                                                                    Kanał YT 2: szusz gotuje 
                                                                                    Blog: Blog Szusz  
                                                                                    FB: Szusz FB 
Kolejną dziewczyną jest TheKretka1. Ania nagrywa filmiki od października 2011 roku wraz ze swoim mężem. Jest to drugie najlepsze małżeństwo udzielające się na YT. Na jej kanale możecie znaleźć odpowiedzi na TAGi, sposoby na ładne paznokcie, zakupy. Ania często nagrywa filmy ze swoją mamą oraz mężem. Wszystkie filmy są bardzo fajne i przyjemnie się je ogląda. Najbardziej podobają mi się produkcje z serii "Dary Natury".
TheKretka po urodzeniu córeczki założyła drugi kanał o macierzyństwie.
Natomiast na jej blogu znaleźć możecie przede wszystkim piękne stylizacje samej autorki. Ostatnio pojawiły się też stroje jej "Mamuśki"
                    Linki:
      Pierwszy kanał YT: TheKretka1
      Drugi kanał YT: TheKretka2
      Blog: TkeKretka1.blogspot
                                                                                          Facebook: FBTheKretka1
 
 
 
 
Następną dziewczyną jest Marta z kanału Zmalowana. Marta prowadzi kanał od lipca 2010 roku. Jej video to przede wszystkim cudowne, profesjonalne makijaże, które nie łatwo odwzorować. Zmalowana jest bardzo profesjonalną osobą. Startowała w różnych konkursach makijażowych. Z jej fiolmów można się wiele nauczyć i dowiedzieć różnych ciekawostek makijażowych. Warto też dodać, że Marta częstowystępuje w tv i udziela porad makijażowych.
                                                                             Linki:
                                                                                             Kanał YT: Zmalowana
                                                                                            Blog: zmalowana.com
                                                                                                  Facebook: FB Zmalowana
 
 
 
Ostatnią dziewczyną na dziś jest Kornela z kanału Kornela55.
Prowadzi ona kanał na YT, bloga i oczywiście ma swój fanpage na FB.
Cóż mogę powiedzieć Wam o samej dziewczynie? Jest cudowną osobą, która interesuje się światkiem kosmetycznym. W swoich filmikach pokazuje widzom trochę swojego świata prywatnego, radzi w jakie kosmetyki warto zainwestować, a jakie sobie darować. Odpowiada na TAGi, pokazuje swoje zakupy kosmetyczno-ubraniowe oraz stroje dnia. Czasem udostepnia również swoje makijaże. Jednak wg mnie jest ich trochę mało. Z filmiku na filmik stara się być coraz lepsza, profesjonalna.
Wydaje mi się bardzo miłą i sympatyczną osobą. Szkoda tylko, że mieszka w Londynie i nie organizuje spotkań z widzkami jak inne vlogerki mieszkające w Polsce.
Linki:
Kanał YT: Kornela55
 Facebook: FB Kornela
 
 
 


Na dziś to tyle dziewczyn. W następnym poście pokaże Wam pozostałe kanały, które uwielbiam oglądać.
Dajcie znać jeśli oglądacie te kanały. A może macie jakieś inne? Chętnie obejrzę.
Myślę, że Wy również polubicie dziewczyny tak jak ja.
Do następnego, buziaki,  
Aga:*

 
 

P.S. Dziękuję Dziewczynom za zgody na tę notkę. Bez nich ten post by nie powstał. W razie jakiś zażaleń bądź uwag Vlogerek proszę o kontakt mailowy lub na YT.