wtorek, 22 października 2013

Moje Ulubione Kanały na You Tube cz.2

 
 
 

Hej Kochane!

 

Dzisiaj pora na kolejną część dawki moich ulubionych kanałów na YT.
Jest ich trochę więc od razu przechodzę do prezentacji dziewczyn :)
 
 
Jako pierwszą przedstawię Wam Agnieszkę z kanału Nieesia25. Aga prowadzi kanał od sierpnia 2009roku. Od tego czasu nagrała bardzo wiele filmów, w których dzieli się swoimi radami. Dużo pojawiło się też przepisów. Jej filmiki to także OOTD, tutoriale makijażowe, odpowiedzi na TAGi. Pokazuje również nowości kosmetyczne, które zakupiła. Recenzuje również różne kosmetyki. Odkąd Aga urodziła synka, postanowiła założyć drugi kanał, który poświęciła tematyce ciąży i macierzyństwa. Nieesia25 prowadzi także bloga, na którego często wrzuca nowe posty.
                                                                             Linki:
                                                              Kanał YT Główny: Nieesia25
                                                                                Kanał YT Macierzyński: JamesMumSaid
                                                    Blog: Agi's Bountique   
Drugą vlogerką jest również Agnieszka z kanału nissiax83. Aga swój pierwszy filmik udostępniła w lutym 2009 roku i od tej pory jest bardzo aktywna na You Tube. Pierwsze jej filmiki to tutoriale kosmetyczne. Poczatkowo filmy jakościowo były trochę kiepskie ale z filmu na film Aga starała się o coraz lepszą jakoś. Na obecną chwilę jej filmy są na bardzo wysokim poziomie technicznym i merytorycznym. Nissiax w swoich filmach udziela profesjonalnych porad kosmetycznych, urodowych. Przedstawia swoje ulubione kosmetyki oraz dodatki i akcesoria modowe, odpowiada na TAGi, pokazuje swoje zakupy kosmetyczne i ubraniowe. Ma kota Muffina, którego czasem widać na filmach.
Linki:
Kanał YT: nissiax83 YT
 Następną dziewczyną jest Sylwia z kanału SzavkaWORLD. Bardzo podziwiam tę dziewczynę. Chciałabym choś w połowie znać tyle języków obcych co ona. Sylwia obecnie mieszka w Monachium z narzeczonym. Nagrywa filmiki o różnej tematyce. Na jej kanale można znaleźć haule zakupowe, stroje dnia, odpowiedzi na TAGi, projekty denko, ulubione kosmetyki a także czasami udostępnia przepisy.
Linki:
Kanał YT: SzavkaWORLD
  
 Kolejną dziewczyną, którą chciałabym Wam pokazać jest Kasia Ciasteczko25. Kasia prowadzi kanał na YT oraz bloga. Swój pierwszy film udostępniła w październiku 2009 roku. Do grudnia 2012 wrzucała bardzo często nowe produkcje. Jednak na ostatnie 7 miesięcy zniknęła z YT z powodów osobistych. Na szczęście niedawno powróciła i często zasypuje nas nowymi pomysłami. Kasia jest jedną z pierwszych polskich dziewczyn, które postanowiły nagrywać filmy o tematyce urodowo-modowej.
Linki:
Kanał YT: YT Ciasteczko25

Następną dziewczyną jest Paula z kanału Boogiesilver. Tematami jej filmów są stroje dnia, vlogi ze zwykłych dni z nią oraz z wakacji, zakupy, recenzje kosmetyków, odpowiedzi na różne TAGi. Kanał prowadzi od sierpnia 2012 roku. Jest sympatyczną osobą mieszkającą w Londynie ze swoim Krzysztofem.
Linki:
 Kanał YT: YT Boogiesilver
Facebook: FB BoogiesilverStosunkowo młodą vlogerką jest Ewa z kanału Red Lipstic Monster. Swój kanał utworzyła w czerwcu 2012 roku i szybko zdobyła sympatię widzów. Na codzień zajmuje się wizażem oraz piercingiem. Ja poznałam ją dzięki Karolinie ze Stylizacje2, o której wspominałam wyżej.
Ewa jest pogodną osobą, kochającą to, co robi. Jej filmy są profesjonalne. Posiada ogromną wiedzę kosmetyczną.
Linki:
 
 
 
 
Czy znacie Natalię z kanału Baby Jane Hudson? Natalia prowadzi swój kanał na YT od ponad roku.  W jej filmikach możemy znaleźć recenzje kosmetyków, haule kosmetyczne, makijaże a także vlogi ze zwykłych jej dni. Baby Jane ma pewien dystans do siebie, jest bardzo sympatyczną i otwartą osobą, która profesjonalnie podchodzi do kanały YT oraz bloga.
Linki:
Facebook: FB Baby Jane
                                                                                     Blog: babyjanehudson.blogspotMagdę możecie kojarzyć jako Zmianocholiczka lub Czarna Lukrecja. Jest ona świetną nastolatką oddaną blogowaniu i vlogowaniu, lubiącą świat kosmetyczny, modę, zakupy. Stara się często wrzucać filmiki na YT oraz dodawać posty na blogu. Recenzuje różne kosmetyki, pokazuje swoje zakupy kosmetyczne, ubraniowe a także odpowiada na TAGi. Mimo młodego wieku ma sporą wiedzę o kosmetykach, makijażu, modzie.
Linki:
Kanał YT: Zmianocholiczka
 
 
 
 
 
 
 
Asia jakiś czas temu postanowiła zaistnieć w internecie jako Kiediska86. Z dnia na dzień ma coraz więcej subskrybentów, co nie powinno nikogo dziwić. Jej filmiki są szczere i prawdziwe, nie sponsorowane. Jej filmy to przede wszytskim stroje dnia, recenzje różnych kosmetyków, ulubieńcy kosmetyczni oraz zakupy. Jednak niestety Kiediska przez ostatni czas nie nagrywa filmików, co bardzo martwi jej widzów. Ale za to jest bardzo aktywna na swoim fanpagu oraz blogu. Mamy jednak nadzieję, że znów powróci do świata YT. 
Linki:
Kanał YT: Kiediska86
Facebook: FB Kiediska86
 
 
Ostatnią już dziewczyną jest Alina z kanału DesignYourLifePl. Alina kręci mało filmów o tematyce kosmetycznej. Jej produkcje raczej są o tematyce lifestylowej, jak np DIY, sposoby na organizację czasu, wykorzystanie ulubionych zdjęć. Jej filmy są bardzo inspirujące. Podobają mi się jej pomysły i często z nich korzystam. Alina jest inną ( w pozytywnym znaczeniu) vlogerką i blogerką niż dziewczyny pokazane wcześniej przeze mnie, ponieważ jej działalność internetowa, tak jak wspomniałam nie jest typowo kosmetyczna czy modowa. Za to bardzo ją cenię  zawsze z niecierpliwością czekam na jej
                                                           kolejne filmiki i posty na blogu
                                                                                Linki:
Kanał YT: DesignYourLifePl
 
 
 
 
Dajcie znać jeśli oglądacie te kanały. A może macie jakieś inne? Chętnie obejrzę.
Myślę, że Wy również polubicie dziewczyny tak jak ja.
Do następnego, buziaki,
Aga:*

P.S. Dziękuję Dziewczynom za zgody na tę notkę. Bez nich ten post by nie powstał. W razie jakiś zażaleń bądź uwag Vlogerek proszę o kontakt mailowy lub na YT.